یکی دیگر از فعالیت های طراحی و دکوراسیون داخلی نگرش ، اجرای محوطه سازی هایی است که با مطالعه و شناخت روش ها و تکنیک های روز طراحی و محوطه سازی انجام می شود. 

کف سازی با چوب یکی از محوطه سازی های زیبا و قابل توجه است . این کف سازی ترکیبی از سنت و مدرنیته به شمار میرود. ما با  چوب هایی که از طبیعت بدست می آوریم و استفاده از برترین تکنیک های روز، زیبایی طبیعت را راهی منزل شما خواهیم کرد.

نصب کف سازی های چوبی ما راحت بوده و در برابر خراش های چوب و لکه مقاوم بوده و عمر طولانی و دراز مدتی دارند. شما می توانید پس از سال ها استفاده در صورت تمایل این کفپوش ها  را بردارید، مجددا استفاده کنید و یا حتی آن ها را بازیافت نمایید. 

با استفاده از خدمات کف سازی با چوب ، میتوانید فضای کل خانه و یا بخشی از اتاقتان را به راحتی تغییر دهید. چوب های مورد استفاده ما از منابع معتبر و تجدید پذیر خریداری شده و پس از طراحی های حرفه ای با قیمت باورنکردنی وارد منازل شما میگردد تا شما بتوانید با استفاده از این کف سازی با چوب زیبایی خاصی به محیط خود ببخشید.
در پروژه های کف سازی با چوب، نوع چوب مورد استفاده و همچنین رنگ و مدل ، بسته به نوع فضا و میزان تردد در آن از عواملی است که اهمیت زیادی دارد. از اینرو مجریان طرح باید با توجه به نوع چوب استفاده شده در پروژه ها تغییراتی در جزییات اجرایی خود داشته باشند تا استحکام سازه به قوت خود باقی بماند.

سازمان نگرش، با کمک کارشناسان و افراد با تجربه  با الهام از طبیعت در این زمینه، به فضای شما شکل و زیبایی خاصی میبخشد.

Content Image

Content Image